O společnosti

CORROTECH TRADE s.r.o. – partner realizačních firem na povrchové úpravy

Poskytujeme komplexní sortiment pro aplikace povrchových úprav nejvyšší kvality. Jsme dlouhodobými autorizovanými distributory průmyslových nátěrových hmot HEMPEL a ICS COATINGS, speciálních nátěrových hmot CORROCOAT a REZORECT. Dále dodáváme abrazivní materiály, stříkací a tryskací techniku, včetně příslušenství a náhradních dílů GRITCO, AIRBLAST, GRACO. Jsme výhradním dodavatelem produktů BRISTLE BLASTER a SPONGE-JET. Kromě prodeje nátěrových hmot a technologií pro povrchové úpravy provozujeme také servis technologií, inspekce povrchových úprav, laboratorní testování a půjčovnu technologií a techniky.

Know-how nikoli povrchové

V oboru nátěrových technologií nejsme žádní nováčci. Již v roce 1996 jsme navázali na prodejnu Barev a laků v Mostě a od té doby naše zapálení roste s každým novým dodavatelem a projektem. Získáváme totiž nové poznatky z oboru nejen jako prodejci nátěrových hmot a technologií, ale také jako realizátoři vysoce specializovaných aplikací a projektanti a výrobci technologií pro povrchové úpravy. Proto vám můžeme být dobrou oporou na prodejně i zkušeným rádcem pro váš projekt.

Představujeme

Team Corrotech Trade

Tomáš Rucký
jednatel společnosti

Zakladatel společnosti. Kromě každodenního řízení firmy také vypracovává návrhy a specifikace vašich projektů a technické kalkulace. Inspektor FROSIO Level III.

Martina Rucká
Divize StarColor

Stará se o divizi dekorativních nátěrových hmot StarColor, zejména o prodejnu v Mostě. Má na starosti oddělení propagace a marketingu.

Miroslav David
Obchodně-technický specialista

Konzultuje řešení povrchových úprav přímo tam, kde je potřeba – a to napříč celou ČR. Je odpovědný za obchodně-technické záležitosti. Korozní inženýr Level III.

Petra Dykastová
Obchodník-logistik

Je styčnou osobou pro zákazníky CORROTECH TRADE na prodejně v Mostě. Kromě toho řeší veškerou logistiku firmy, objednávky a poptávky.

Jiří Pohanka
vedoucí střediska Brno

Kromě každodenního řízení firmy se stará o divizi dekorativních nátěrových hmot StarColor, zejména o středisko a prodejnu v Brně.

Martin Jurnečka
servisní a technický specialista

Kromě povinností spojených ze servisem technologií a technického poradenství se stará o divizi dekorativních nátěrových hmot StarColor v Brně.

Zdeňka Murycová
Obchodník-logistik

Je styčnou osobou pro zákazníky CORROTECH TRADE na prodejně v Brně. Kromě toho řeší logistiku, objednávky a poptávky moravského střediska.

Petr Kolek
vedoucí střediska Ostrava

Kromě každodenního řízení střediska Ostrava se stará o obchodně-technické záležitosti a řešení problémů spojených s korozí. Inspektor FROSIO Level III.

Petr Vlachovský
Obchodně-technický specialista

Kromě každodenní komunikace s klienty na severní Moravě se stará o technická řešení problémů spojených s korozí. Korozní inženýr Level III.

Tereza Králová
Obchodník-logistik

Je styčnou osobou pro zákazníky CORROTECH TRADE na prodejně v Ostravě. Kromě toho řeší veškerou logistiku, objednávky a poptávky slezského střediska.